اتریش

مهاجرت تحصیلی به اتریش

موسسه سپنتا ستاره اندیشه با مجوز رسمی اعزام دانشجو به اتریش و بکار گیری وکلای ماهر در امر کسب پذیرش تحصیلی از دانشگاههای معتبر و مهاجرت تحصیلی به اتریش و به پشتوانه انجام ۱۰۰ ها پرونده موفق در کسب بورس در مقاطع مختلف تحصیلی برای موکلین خود توجه شما را به مطالب ذیل جلب می کند.

این مقاله به کوشش کارشناسان موسسه سپنتا ستاره اندیشه تهیه و منتشر شده و بر اساس آخرین تغییرات دانشگاه ها و اداره مهاجرت اتریش در اعطای پذیرش تحصیلی نگاشته شده است. امیدواریم با انتخاب موسسه سپنتا ستاره اندیشه به جمع ۱۰۰ ها موکل موفق ما بپیوندید.

سیستم آموزشی کشور اتریش ترکیبی از یک سییستم سنتی در آموزش عالی با جدیدترین تکنولوژی های روز پژوهشی  می باشد, زبان رسمی این کشور آلمانی و زبان دوم آن که اکثر مردم به آن آشنایی دارند انگلیسی می باشد البته اقلیتی نیز به زبان های ترکی، اسلوونیایی و مجاری صحبت می کنند.

خط نوشتاری مردم اتریش لاتین بوده و نوشتار در اتریش به این زبان است.

اتریش مدت ها پایتخت فرهنگی اروپا بوده و کشوری غنی از جهت فرهنگی می باشد.

بستر امنی که  این کشور بعد از جنگ جهانی دوم توانست ایجاد کند موجب جذب نظر مثبت سازمان های بین المللی شده که نتیجه آن به مستقر شدن سازمان بین المللی انرژی هسته ای، سازمان بین المللی اوپک و دفتر اروپایی نهاد سازمان ملل متحد در وین اتریش ختم شده است.

مهاجرت تحصیلی به اتریش

تحصیل در اتریش

در حال حاضر اتریش بنا به شرایط عالی که دارد متقاضیان زیادی برای مهاجرت تحصیلی به اتریش را دارا می باشد که ثمره ای نظام آموزشی ایده آل، هزینه های کم و سطح استاندارد بالای زندگی در کشور  اتریش می باشد. (متقاضیان توجه کنند که  از سال ۲۰۱۳ مدرک دانشگاه آزاد برای ادامه تحصیل در دانشگاه های اتریش برای مقاطع بالا تر مورد تایید نمی باشد.)

بیشتر در مورد اتریش بدانید

دانشگاه پزشکی گراتس

دانشگاه پزشکی گراتس

یکی دیگر از دانشگاه پزشکی کشور اتریش که سالانه دانشجویان خارجی ...
دانشگاه صنعتی گراتس اتریش

دانشگاه صنعتی گراتس اتریش

شهر گراتس واقع شده در استان اشتایرمارک کشور اتریش، دومین شهر بزرگ اتریش بعد ...
تحصیل تخصص پزشکی در اتریش

تحصیل تخصص پزشکی در اتریش

تحصیل در اتریش،  و مهاجرت به اتریش جز پر طرفدارترین برنامه های اعزام در مهاجرت به اروپا ...
افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش

افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش

افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش برای تمامی اتباع کشورهای جهان سوم از جمله ایران از ترم تابستانی ۲۰۱۸ ...
مراحل تحصیل در اتریش

مراحل تحصیل در اتریش

مراحل تحصیل در اتریش به صورت کلی می توان به دو دسته تقسیم نمود برنامه دولتی و برنامه مستقل و همانطور که از آنها پیداست ...
اقامت اتریش

انواع اقامت اتریش

انواع اقامت اتریش در مبحث تحصیل در اتریش (اقامت موقت) می بایست با انواع اقامت در اتریش آشنا شوید که در ذیل به انواع آن ...
دوره پیش دانشگاهی در اتریش چگونه است

دوره پیش دانشگاهی در اتریش چگونه است؟

کلیه دانش آموزان پس از گذراندن دوره ی دبیرستان و کالج درامتحانات نهایی شرکت می نمایند و پس از کسب موفقیت ...
اعزام دانشجو به اتریش

اعزام دانشجو به اتریش

اعزام دانشجو به اتریش  مهاجرت تحصیلی در سالهای اخیر با رشد چشم گیری مواجه بوده است. مقصد بیشتر دانشجویان بین المللی معمولا کشورهای اروپایی ، آمریکا و کانادا بوده است. یکی از کشورهای مذکور که مقصد دانشجویان بین المللی بوده است اتریش است. موسسه سپنتا ستا…
تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش در ابتدا و قبل از پرداختن به موضوع تحصیل رایگان در اتریش با دانشگاه ها و شرایط تحصیل در آنها آشنا می شویم. در کشور اتریش 18 دانشگاه و 110 مرکز آموزشی قرار دارد. در بیشتر این مراکز دانشگاهی و آموزشی تدریس به زبان آلمانی ان…
شرایط تحصیل در اتریش

شرایط تحصیل در اتریش

تحصیل در اتریش شرایط تحصیل در اتریش با سایر کشورهای اروپایی تفاوت هایی دارد. اگر قصد دارید در اتریش تحصیل کنید شرایط آن را در ادامه برای شما توضیح داده ایم. در این مطلب به توضیح مختصری درباره زبان تدریس در دانشگاه های اتریش پرداخته و همچنین دانش…

شرایط و هزینه های مهاجرت تحصیلی به اتریش 

-زبان تدریس

در اکثر رشته های دانشگاهی اتریش در مقطع لیسانس زبان تدریس آلمانی می باشد و فرد متقاضی باید مدرک زبان آلمانی را برای ورود به دانشگاه داشته باشد.

حال دو راه متقاضیان در پیش رو خواهند داشت، اول اینکه زبان آلمانی مورد نیاز را تا سطح B2  در ایران فرا بگیرند و اقدام به مهاجرت تحصیلی به اتریش کنند و یا راه دوم اینکه بدون مدرک زبان برای ورود به قصد تحصیل در دانشگاه های اتریش اقدام کنند و در اتریش از فرصت های کالج های زبان آلمانی بهرهمند شوند و زبان آلمانی را یاد بگیرند؛ که این راه برای عزیزان توصیه می شود.

بخاطر شرایط محیطی  و متدهای آموزشی مورد استفاده جهت یادگیری زبان آلمانی و از همه مهمتر حضور در محیط کشور اتریش می تواند باعث افزایش راندمان یادگیری شما شود.

-حق کار

دولت اتریش برای تمامی دانشجویان زمان های مشخصی برای کار به هنگام تحصیل در هفته در نظر گرفته که در مقاطع مختلف نسبت به یکدیگر در مدت زمان متفاوت هستند , برای لیسانس  حدود ۱۰ ساعت کار در هفته با حقوق ۷ تا ۱۰ یورو برای هر ساعت، برای فوق لیسانس ۲۰ ساعت با حقوق ۹ تا ۱۱ یورو برای هر ساعت کاری و برای دانشجویان مقطع دکترا حدود ۳۰ ساعت بصورت هفتگی با حقوق ۸ تا۱۰ یورو برای هر ساعت.

-هزینه های زندگی

هزینه های زندگی در اتریش برای دانشجویان به صورت میانگین ۷۰۰ تا ۸۰۰ یورو در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و … می شود.

هزینه های زندگی در اتریش

هزینه های زندگی در اتریش

-شرایط تحصیل در مقطع لیسانس در کشور اتریش

شرط مهم و اول ورود دانشجویان ایرانی به مقطع لیسانس در کشور اتریش  داشتن مدرک  قبولی کنکور سراسری و ارائه گواهی اشتغال به تحصیل می باشد یعنی کسانی شانس قبولی دارند که در آزمون کنکور ایران از دانشگاه های دولتی پذیرش گرفته باشند و یا دانشجوی ثبت نامی یکی از دانشگاه های دولتی باشند.

همچنین نیاز به مدرک زبان آلمانی b2 و یا سپری کردن دوره آموزش این زبان در اتریش می باشد ناگفته نماند در بعضی از رشته ها نیاز هست که در امتحان ورودی به زبان آلمانی شرکت کنید.

جهت اطلاع دقیق از رشته های دارای آزمون ورودی با موسسه سپنتا ستاره اندیشه مجری و مشاور اخذ پذیرش دانشجویی از دانشگاه های مورد تایید اتریش تماس بگیرید بسته به شرایط شما با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود می توانیم مشاور و راهنمای شما در زمینه مهاجرت تحصیلی به اتریش باشیم.

-تحصیل در اتریش مقطع فوق لیسانس

شرایط تحصیلی در مقطع فوق لیسانس شباهت کامل به مقطع  لیسانس دارد با تفاوت مدت زمان و شهریه ترم آن که برای هر ترم  تحصیل در مقطع فوق لیسانس ۷۵۰ یورو می باشد.

زبان مورد تدریس این مقطع نیز با لیسانس یکی می باشد اما تنها مزیتی که برای فارغ التحصیلان در این مقطع وجود دارد اینست که  بعد از پایان تحصیلات مقطع فوق لیسانس، به فرد به مدت زمان یک ساله اجازه اقامت داده می شود که با توجه به مدرک خود شغل پیدا کند و در اصل ویزای تحصیلی خود را به کاری تبدیل کند.

-تحصیل در اتریش مقطع دکترا

کشور اتریش همانند سایر کشورها توجه ویژه ای به مقطع دکتری دارد که در این جهت برای پرداخت مخارج تحصیل شان، شرایط ویژه در طول دوره ی دکترا فراهم کرده است که از جمله آن می توان به انواع بورس ها ویژه دانشجویان دکترا نام برد.

مدت زمان این دوره ۲ سال می باشد و از ویژگی های دیگر این دوره این است که دولت اتریش برای کسانی که در این مقطع تحصیل می کنند حقوق ماهیانه تقریبا ۲ هزار یورو در نظر گرفته است که  هزینه های این گروه از  دانشجویان را بخوبی پوشش می دهد.

موسسه سپنتا ستاره اندیشه با مجوز رسمی و همچنین تجربه ۱۰۰ ها پرونده موفق در اعزام دانشجو به اتریش ضمن اقدام برای علاقندان به مهاجرت تحصیلی به اتریش می تواند در بدو ورود خدمات متمایز و متفاوتی از دیگر موسسات برای شما فراهم نماید.

با بهرمندی از خدمات مشاوره ای رایگان موسسه سپنتا ستاره اندیشه راه ورود خود را به آینده ای روشنتر هموار کنید.

مشاوران موسسه سنتا ستاره اندیشه بصورت رایگان در خدمت شما هستند.

-تحصیل پزشکی در کشور اتریش

تحصیل در گروه رشته های پزشکی در کشور اتریش از معتبرترین و پرطرفدارترین دانشگاه ها در سطح جهان است و دانشگاه های پزشکی اتریش جایگاه مناسبی در بین دانشگاههای معتبر دیگر کشورها دارند. دانشجویان پزشکی پس از فارغ التحصیلی به راحتی در تمامی کشور های جهان می توانند مشغول به کار شوند.

البته علاقمندان به تحصیل در این رشته ها توجه داشته باشند که برای تحصیل پزشکی در اتریش بایستی از مقطع دیپلم اقدام نمایید یعنی در کنکورهای ورودی آن شرکت کنید و ذکر این نکته ضروری است که صرفا دانشجویانی موفق به کسب ورود در این دوره ها می شوند که انگیزه و تلاش لازم را داشته باشند.

موسسه سپنتا ستاره اندیشه با مجوز رسمی اعزام دانشجو به اتریش و بکارگیری وکلای ماهر در امر کسب پذیرش تحصیلی، تحصیل در اتریش و کسب بورس تحصیلی اتریش و بطور کل مهاجرت تحصیلی به اتریش را برایتان ممکن می سازد.

خدمات مشاوره

– مشاوره و ارزشیابی

یکی از خدمات رایگانی که موسسه سپنتا ستاره اندیشه در اختیار علاقمندان به تحصیل در خارج کشور قرار می دهد، مشاوره قبل از هرگونه اقدام عملی جهت اخذ پذیرش می باشد.

مشاوران زبده و کارآزموده سپنتا ستاره اندیشه با اطلاعات بروز ضمن دریافت اطلاعات اولیه و کسب اطلاع از شرایط عمومی فرد متقاضی ( بر اساس کشور مقصد) شانس پذیرش متقاضی را مورد ارزیابی اولیه قرارداده و در ادامه اطلاعات جامع و دقیقی را از خدمات رفاهی کشور مقصد، امکانات دانشگاهی و موارد مهم دیگر برای متقاضی تشریح می کند.

این خدمات برای کلیه دانشجویان عزیز رایگان می باشد.

در صورت تمایل فرم ذیل را تکمیل و ارسال کنید.

– درخواست مشاوره رایگان

لطفا صبر کنید

نرخ ارز

پیام رسان سریع:

0 + 3 = ?

درخواست مشاوره رایگان
کارشناسان موسسه سپنتا ستاره در خدمت شما هستند

.لطفا به انگلیسیی تایپ کنید
ذخیره اطلاعات
حقوق قانونی اطلاعات ارسالی محفوظ می باشد
close-link