, , ,

افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش

افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش

تحصیل در اتریش دردانشگاه وین اتریش، اخذ پذیرش دانشگاه های اتریش، شرایط اخذ ویزای تحصیلی اتریش، کارشناسان ما در موسسه سپنتا ستاره اندیشه آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در این خصوص هستند.

افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش برای تمامی اتباع کشورهای جهان سوم از جمله ایران از ترم تابستانی ۲۰۱۸ ( زمان ثبت نام از مارس ۲۰۱۸)

دانشجویان برخی از کشورهای غیر اروپایی تا کنون تنها موظف به پرداخت نیمی از شهریه دانشگاه وین بوده اند، به عبارت دیگر ۳۸۲/۵۶ یورو.

مطلب پیشنهادی  اعزام دانشجو به اتریش
افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش

افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش

 

شهریه دانشگاه وین اتریش

روزنامه اشتاندارد به نقل از سخنگوی دانشگاه وین می آورد : از ترم تابستانی آینده ( تابستان ۲۰۱۸) تمامی دانشجویان این کشور ها موظف به پرداخت ۷۵۴/۹۲ یورو می باشند.

مبلغ ۷۵۴/۹۲ یورو شهریه  از سوی تمامی دانشگاه های اتریش تصویب شده می باشد و تنها دانشگاه وین در سالهای اخیر برای تعدای از کشورهای غیر اروپایی این شرایط را قائل شده بوده است. همچنین شایان ذکر است این تغییر شامل حال دانشجویانی که تحصیلات خود را قبل از ترم تابستانی ۲۰۱۸ آغاز کرده اند نمی شود و آنان همچون گذشته مبلغ ۳۸۲/۵۶ یورو را پرداخت خواهند کرد.

مطلب پیشنهادی  مراحل تحصیل در اتریش

خانم کوهلر سخنگوی انجمن دانشجویی دانشگاه وین می افزاید : گویی دانشگاه وین تصیمیم گرفته است تا سبب منع تحصیل دانشجویان خارجی شود و در این مورد به تغییرات ناگهانی در مورد امتحان زبان آلمانی دانشگاه وین اشاره می کند که مشکلات متعددی را برای بیش از ۱۰۰۰ دانشجو در چند ماه اخیر فراهم آورده است.

 

افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش

افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش

 

در صورت تمایل می توانید با موسسه اعزام دانشجویی سپنتا ستاره اندیشه با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت ارزیابی رایگان از طریق فرم ارزیابی رایگان مندرج در سایت اینترنتی اقدام نمایید، کارشناسان ما در اصرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

هدف ما

هدف ما در موسسه اعزام دانشجویی سپنتا ستاره اندیشه از مطالب ارائه شده، افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش اطلاع رسانی و کمک به شما کاربر عزیز جهت آشنایی با دانشگاه وین اتریش می باشد. امیدواریم تلاش سپنتا ستاره اندیشه باعث تحقق کسب پذیرش اتریش برای شما مخاطب عزیز گردد. 

افتخار سپنتا ستاره اندیشه مشاوره، کسب پذیرش  اتریش، تحصیل اتریش  و کسب بورس از دانشگاه های اتریش و معرفی موقعیت های تحصیلی در اتریشبرای شما علاقمندان می باشد جهت اطلاع از کلیه خدمات سپنتا ستاره اندیشه  با ما در تماس باشید.

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است