افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش

افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش

افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش برای تمامی اتباع کشورهای جهان سوم از جمله ایران از ترم تابستانی ۲۰۱۸ ( زمان ثبت نام از مارس ۲۰۱۸)

شهریه دانشگاه وین اتریش افزایش یافت

دانشجویان برخی از کشورهای غیر اروپایی تا کنون تنها موظف به پرداخت نیمی از شهریه دانشگاه وین بوده اند، به عبارت دیگر ۳۸۲/۵۶ یورو.

شهریه دانشگاه وین اتریش افزایش یافت

افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش

((( مقاله پیشنهادی: تحصیل رایگان در اتریش )))

شهریه دانشگاه وین اتریش

روزنامه اشتاندارد به نقل از سخنگوی دانشگاه وین می آورد : از ترم تابستانی آینده ( تابستان ۲۰۱۸) تمامی دانشجویان این کشور ها موظف به پرداخت ۷۵۴/۹۲ یورو می باشند.

مبلغ ۷۵۴/۹۲ یورو شهریه  از سوی تمامی دانشگاه های اتریش تصویب شده می باشد و تنها دانشگاه وین در سالهای اخیر برای تعدای از کشورهای غیر اروپایی این شرایط را قائل شده بوده است. همچنین شایان ذکر است این تغییر شامل حال دانشجویانی که تحصیلات خود را قبل از ترم تابستانی ۲۰۱۸ آغاز کرده اند نمی شود و آنان همچون گذشته مبلغ ۳۸۲/۵۶ یورو را پرداخت خواهند کرد.

خانم کوهلر سخنگوی انجمن دانشجویی دانشگاه وین می افزاید : گویی دانشگاه وین تصیمیم گرفته است تا سبب منع تحصیل دانشجویان خارجی شود و در این مورد به تغییرات ناگهانی در مورد امتحان زبان آلمانی دانشگاه وین اشاره می کند که مشکلات متعددی را برای بیش از ۱۰۰۰ دانشجو در چند ماه اخیر فراهم آورده است.

شهریه دانشگاه وین اتریش

افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش

 

در صورت تمایل می توانید فرم مشاوره مهاجرت مندرج در سایت را تکمیل نمایید، کارشناسان ما در اصرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

((( مقاله پیشنهادی: اعزام دانشجو به اتریش )))

 

هدف ما

هدف ما از مطالب ارائه شده افزایش شهریه دانشگاه وین اتریش اطلاع رسانی و کمک به شما کاربر عزیز جهت آشنایی با دانشگاه وین اتریش می باشد. امیدواریم تلاش ما باعث تحقق کسب پذیرش تحصیلی اتریش برای شما مخاطب عزیز گردد. 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است