تحصیل در اتریش ، تحصیل رایگان اتریش ، تحصیل رایگان فنلاند ، شرایط تحصیل در اتریش

تحصیل رایگان فنلاند ، تحصیل در فنلاند ،تحصیل فنلاند ، فنلاند

  تحصیل رایگان فنلاند ، تحصیل در فنلاند

تحصیل رایگان فنلاند   در ذیل با تحصیل رایگان فنلاند در کلیه مقاطع تحصیلی آشنا می شویم :

تحصیل در کشور فنلاند در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به صورت رایگان خواهد بود و این در حالی است که تحصیل در برخی رشته ها و یا در برخی دانشگاه ها بدین صورت نخواهد بود و دانشجو می بایست با پرداخت هزینه ی تحصیلی به تحصیل خود ادامه دهد . و اما در نظر گرفتن شرایطی جهت تحصیل رایگان فنلاند الزامی است و اما ذکر این نکته در اینجا بسیار حائض اهمیت می باشد که برای انجام اقدامات تحصیلی و یا تحصیل رایگان فنلاند به هیچ یک از شرکت ها ، موسسات و … نیاز نخواهید داشت و تنها می بایست تمام مراحل را از ابتدا تا انتها با طی کردن مراحل ثبت نام به صورت شخصی طی نمایید و بدین ترتیب با دریافت ویزای دانشجویی امکانات تحصیلی خود را در کشور فنلاند فراهم نمایید.از آنجایی که تحصیل در دانشگاه های فنلاند در اغلب رشته ها و دانشگاه ها رایگان می باشد، فرصت بسیار ارزشمندی برای تمامی کسانی است که به ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر اروپایی می اندیشند و در عین حال از پشتوانه مالی کافی برای تامین هزینه های تحصیل در اروپا برخوردار نیستند. امکان پذیرش در مقطع کارشناسی توسط این موسسه وجود ندارد

**** تحصیل در فنلاند تنها فقط به زبان فنلاندی امکان پذیر است ****

کشور فنلاند تا ۱۲۰ سال گذشته جزئی از کشور سوئد بود و در واقع کشوری بود که طی استعمار به دست آورده بود . شرایط تحصیل رایگان فنلاند دقیقا" مشابه تحصیل در سوئد بوده و تنها تفاوتی که وجود دارد در مقطع تحصیلی لیسانس می باشد که که جهت پذیرش در سوئد در این مقطع دانشجو می بایست موفق به کسب نمره ی ۶ IELTS شده باشد در حالی جهت پذیرش در فنلاند تنها اخذ نمره ی ۵٫۵ کافی است و نیز لازم به ذکر است که متناسب با رشته ای که انتخاب می شود آزمون ورودی متناسب با همان رشته برگزار می گردد و نیز در فنلاند اجازه ی ۲۰ ساعت کار در هفته وجود دارد .

از جمله مزایایی که در تحصیل رایگان فنلاند می توان بیان نمود عبارتند از :

۱) همانطور که بیان شد تحصیل دراین کشور به صورت رایگان می باشد . ۲) تحصیل در فنلاند به زبان انگلیسی می باشد و دارا بودن دانشجویان لیسانس و فوق لیسانس به مدارک IELTS 6 و یا TOEFL 79 الزامی می باشد .۳) مدارک تحصیلی اخذ شده برای کلیه دانشجویان دارای اعتبار بوده و می توان در موقعیت های کاری و تحصیلی در کشورهای آسیایی ، اروپایی و … استفاده نمود .۳) فنلاند عضو اتحادیه اروپا شینگن می باشد بنابراین تمام دانشجویانی که در فنلاند تحصیل می نمایند می توانند به راحتی به تمام کشورهای اروپا سفر نمایند . نکته بسیار مهمی که در اینجا مطرح می گردد اینکه در هر فصلی تنها برخی رشته ها به زبان انگلیسی تدریس می گردد و مابقی به زبان فنلاندی تدریس می گردد بنابراین در نظر گرفتن این مبحث در زمان ارسال درخواست های تحصیلی امری مهم تلقی می گردد.

چرا سپنتا ستاره اندیشه تحصیل در فنلاند را به شما پیشنهاد می دهد :

سال ۲۰۱۲ نقطه عطف مهمی برای فنلاند و تحصیل در آن محسوب گردید به گونه ای که در این سال سیستم آموزشی فنلاند به عنوان بهترین سیستم های آموزشی دنیا معرفی گردید ، از آن پس دارا بودن این سیستم آموزشی سبب ترقی و پیشرفت چشم گیر دانشگاه های فنلاند و تحصیل در فنلاند گردید. بدین ترتیب اهمیت فوق العاده به مبحث تدریس و نیز توجه به نیازهای موجود در جامعه و گنجانده شدن تجارت و صنعت در مبحث آموزشی سبب شد تا تحصیل در فنلاند به عنوان یک قطب بزرگ آموزشی محسوب گردد .

 

ادامه مطلب

One Response to “تحصیل رایگان فنلاند ، تحصیل در فنلاند ،تحصیل فنلاند ، فنلاند”

  1. Admin گفت:

    با نظر دادن در مورد مطلب تحصیل رایگان فنلاند ما را در ارائه هر چه بهتر سایت یاری رسانید