تحصیل در اتریش ، تحصیل رایگان اتریش ، تحصیل رایگان فنلاند ، شرایط تحصیل در اتریش

شرایط مهاجرت به اتریش

شرایط مهاجرت به اتریش

تمام متقاضیان مهاجرت به اتریش می بایست با توجه به شرایط و موقعیت خود می توانند نسبت به عملیات مهاجرتی خود اقدام نمایند در این قسمت سپنتا ستاره اندیشه تمام روش های مهاجرتی که از جمله شرایط مهاجرت به اتریش می باشد را در اختیار تمام بازدید کنندگان گرامی قرار می دهد تا با استفاده از این شرایط نسبت به مهاجرت اقدام نمایند .

انواع روش های مهاجرت به اتریش شامل موارد ذیل می باشد :

۱) ازدواج در اتریش ۲) نامزدی در اتریش ۳) تحصیل در اتریش ۴) سرمایه گذاری در اتریش ۵) کار در اتریش ۶) پناهندگی در اتریش . حال با توجه به موارد بیان شده به شرح جزئیات هر کدام از شرایط مهاجرت به اتریش می پردازیم .

 1)مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج در اتریش :

در این صورت شخص متقاضی مهاجرت به اتریش می بایست شخص مقابل خود (Partner) را انتخاب کرده باشد که در این صورت پس از ازدواج وی تمام مدارک هویتی و سند ازدواج را به سفارت اتریش تحویل می دهد .

۲) مهاجرت به اتریش از طریق نامزدی در اتریش :

مراحل موجود در ویزای نامزدی دقیقا" مشابه مراحل موجود در ویزای ازدواج می باشد با این تفاوت که در این نوع ویزا سند ازدواج وجود ندارد و افسر ویزا تنها با توجه به عکس های دو نفره افراد ، چت روم ها در محیط های مجازی و اس ام اس هایی که مابین دو نفر بوده نسبت به صدور ویزا اقدام می نماید که البته درصد و شانس اخذ این نوع ویزا به علت مستندات آن خیلی کمتر از ویزای ازدواج می باشد .

 

لینک های مرتبط :