مهاجرت, مهاجرت کاری

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری

در این مقاله قصد داریم بهترین کشورها برای مهاجرت کاری در سال 2020 را معرفی کنیم. اگر شما هم قصد اقدام برای مهاجرت کاری دارید این مقاله را مطالعه کنید و آگاهی های اولیه را از کشورهای مقصد پیدا کنید.

آنچه در این مطلب می خوانید

لیست بهترین کشورها برای مهاجرت کاری

بهترین کشورها برای مهاجرت

کشور فنلاند

دهمین کشور برای مهاجرت کاری، فنلاند است. فنلاند یک کشور چند زبانه است، زبان های فنلاندی و سوئدی هر دو زبان های رسمی این کشور هستند. کیفیت زندگی در این کشور بسیار بالاست همچنین مردم این کشور در امنیت بالایی زندگی می کنند.

کشور فنلاند از نظر اقتصادی وضعیت بسیار خوبی دارد و مردم این کشور رفاه اجتماعی بالایی دارند. اغلب دانشگاههای کشور فنلاند نیز رتبه های جهانی بسیار خوبی دارند.

finland

کشور هلند

کشور هلند بزرگترین صادر کننده گل در جهان می باشد و نزدیک به 80 درصد از گل های جهان را تامین میکند. براساس گزارش های ثبت شده در سال 2017 کشور هلند، ششمین کشور شاد دنیا انتخاب شده است.

هلند دارای یکی از با ثبات ترین اقتصاد های اروپاست. این کشور علاوه بر صادرات گل دومین کشور صادر کننده محصولات کشاورزی در دنیاست. همچنین هلند بزرگترین تولید کننده لبنیات در جهان است. از زمان انقلاب صنعتی در هلند اقتصاد آن رشد قابل توجهی داشته است و توانست رتبه سیزده را در پر درآمدترین کشور های دنیا به خود اختصاص دهد.

holland

کشور دانمارک

دانمارک جزو شادترین کشور های دنیا بوده و پاسپورت آن از معتبر ترین پاسپورت ها در جهان می باشد. رعایت کردن قوانین راهنمایی و رانندگی تبدیل به فرهنگ این کشور شده و حقوق بانوان با آقایان برابر و گاها حتی بیشتر هم هست. دانمارک تواسته با بهبود وضعیت زیر ساخت های اقتصادی خود در جایگاه بسیار خوبی در اروپا و حتی کل دنیا قرار بگیرد. در این کشور چیزی که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است حقوق یکسان زن و مرد است.

denmark

کشور نروژ

نروژ از کشور های منطقه اسکاندیناوی است که در مناطق شمالی اروپا واقع شده است. شاخص امید به زندگی در این کشور به طرز قابل توجهی بالا است و جزو 10 کشوری که در جهان شاخص امید به زندگی در آنها بالاست قرار گرفته.

کشور نروژ یک کشور صنعتی است که اقتصاد صنعت و نفت و گاز در آن رونق دارد. این کشور به دلیل صنایع پر رونق و شیلاتی که دارد جزو ثروتمند ترین کشور های دنیا ست و مردم آن زندگی مرفه و بسیار راحتی دارند.

آب و هوای نروژ در قسمت های شمالی نسبتا سرد است، اما نواحی جنوبی نروژ آب و هوای معتدل ترین دارد.

norway

کشور آمریکا

کشور آمریکا در قاره آمریکا قرار گرفته است. آمریکا با مساحتی در حدود 3 میلیون و 797 هزار کیلومتر مربع، سومین کشور بزرگ در جهان است. آمریکا از شمال به کانادا و از جنوب با کشور مکزیک هم مرز است. پایتخت آمریکا واشنگتن و پر جمعیت ترین شهر آن نیویورک است.

بزرگترین اقتصاد در بین کشور های جهان متعلق به آمریکا میباشد. تولید ناخالص داخلی این کشور سالیانه در حدود 16 تریلیون دلار است.

america

کشور آلمان

کشور آلمان رتبه پنجم بهترین کشورها برای مهاجرت کاری را به خود اختصاص داده است. پایتخت آلمان در گذشته شهر بن بوده است و هم در حال حاضر شهر برلین است. این کشور با 10 کشور دیگر مرز مشترک دارد از جمله: آلمان، فرانسه، هلند، و …

از نظر علمی و اقتصادی کشور آلمان از قدرت های جهانی محسوب می شود. بیشتر شرکت های آلمانی وابسته به بازار خارجی هستند و تا 30 درصد از درآمد خود را از صادرات تامین میکند.

علی رغم اینکه دولت آلمان به زوج های جوان و فرزندانشان امکانات مالی و تحصیلی خیلی خوبی ارائه می دهند اما جمعیت این کشور با رشد منفی رو به روست، به همین علت این کشور درهای خود را به روی متخصصان خارجی باز کرده است.

germany

کشور استرالیا

استرالیا ششمین کشور بزرگ دنیاست و پایتخت آن شهر کانبرا است. این کشور دارای 6 ایالت و 2 قلمرو است. سیدنی قدیمی ترین و بزرگ ترین شهر استرالیاست. این کشور تنوع فرهنگی بسیار زیادی دارد.

آب و هوای این کشور به دلیل وسعت آن در هر نقطه متفاوت است ولی در کل در قسمت های شمالی بیشتر شاهد آب و هوای گرم و خشک هستیم و در جنوب غرب آب و هوای مدیترانه تجربه می کند. به دلیل اینکه استرالیا در نیم کره جنوبی زمین قرار دارد فصل ها برعکس نیمکره شمالی است.

استرالیا اقتصادی توسعه یافته و وابسته به بازرگانی و کشاورزی دارد. این کشور معادن فراوانی دارد، شرکای بازرگانی این کشور، کشورهای چین، ژاپن، کره، و آمریکا هستند. بر اساس مطالعات انجام شده استرالیا سومین کشور توسعه یافته در دنیا محسوب می شود.

australia

کشور سوئد

سوئد از کشورهای منطقه اسکاندیناوی است که با کشورهای نروژ، فنلاند و دانمارک هم مرز است. تراکم جمعیت در این کشور بسیار پایین است. اقتصاد سوئد برپایه منابع طبیعی آن مثل: چوب، سنگ معدن، و نیروی آب استوار است. سوئد فاقد سوخت های فسیلی است از همین رو به واردات آن احتیاج دارد.

سوئد با داشتن یکی از توسعه یافته ترین اقتصادها در جهان، از نظر سرمایه گذاری کشور با ثباتی شناخته شده است.

sweden

کشور سوییس

سوئیس کشوری چند زبانه است. این کشور دارای سابقه بی طرفانه در مناسبت های جهانی است. کشور سوییس دارای 26 ایالت است و پایتخت آن شهر برن می باشد.

این کشور از ثروتمند ترین کشور های جهان است. این کشور جزو اتحادیه اروپا نیست اما عضو انجمن تجارت آزاد اروپا می باشد. بانکداری در این کشور از بخش های بسیار مهم است. شرکت های بیمه نیز نقش مهمی در اقتصاد آن دارند. حداقل حقوق در این کشور مبلغ 3200 فرانک در ماه می باشد.

switzerland

کشور کانادا

در نهایت کشور کانادا است که رتبه اول بهترین کشورها برای مهاجرت کاری را از آن خود کرده است. کانادا کمترین میزان جرم و جنایت را دارد و حدود 82 درصد از تعداد جمعیت رضایت کامل از شرایط زندگی خود دارند. تقریبا می توان گفت که کانادا از آرام ترین و مرفه ترین و آزادترین کشورهای دنیاست. طبق آمار 64 درصد از آمریکایی ها تمایل به زندگی در کشور کانادا را دارند.

خدمات درمانی، امنیت، سیستم آموزشی مناسب، حقوق برابر دلایلی ست که نظر همه مردم دنیا را به خود جلب کرده و آنها را راغب به زندگی در کانادا می کند. پایتخت کشور کانادا شهر اتاوا می باشد. اتاوا مرکز سیاسی کانادا نیز هست. کشور کانادا دارای 10 استان و 3 قلمرو می باشد.

canada

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری ایرانیان

این کشورها 10 کشور برتر برای مهاجرت کاری بودند، اما بهترین کشورها برای مهاجرت کاری که بهترین شرایط برای ایرانیان را دارند در زیر معرفی می کنیم:

  • کانادا
  • آلمان
  • سوئد

هستند. امروزه مهاجرت به امری بسیار پیچیده و طولانی تبدیل شده پس در گام اول بهتر است کشور هایی که شرایط مهاجرت بهتر و راحت تری دارند بشناسید و بررسی کنید.

کارشناسان ما در …  آماده ارائه خدمات و راهنمایی شما در خصوص امر مهاجرت هستند.

 

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری ایرانیان

فرم مشاوره رو پرکنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه

فرم مشاوره

برای مشاوره رایگان کلیک کنید

فرم مشاوره

برای مشاوره رایگان کلیک کنید
ادامه
مشاوره رایگان
سوالات مهاجرتی خود را در بخش دیدگاه بپرسید

نوشته های مرتبط

2 thoughts on “بهترین کشورها برای مهاجرت کاری

  1. محسن گفت:

    سلام با مدرک لیسانس یا فوق لیسانس برق گرایش کنترل دانشگاه دولتی میشه برای کدام کشور ها اقدام کرد راحت هستش

    1. سلام المان شرایط پذیرش خوبی برای رشته شما دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 18 =