میتوان به رضایت مشتریان  در حوزه های  اخذ ویزای  کار و مهاجرت  و اقامت  به خصوص  پیگیری امور مربوطه  و پشتیبانی توسط  تیم حرفه ای  هرمس اپلای  اشاره کرد

مهاجرت کاری​

کاریابی بین المللی کاربین متخصص در ارائه موقعیت های شغلی گوناگون در خارج از کشور و اخذ ویزای کار برای کارجویان عزیز میباشد.

مهاجرت سرمایه گذاری

یکی دیگر از خدمات کاریابی بین المللی کاربین مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است این یک روش مهاجرتی بسیار محبوب برای بسیاری از افراد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است . زیرا پروسه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری بسیار راحت تر از روش های دیگر است و مدت زمان کمتری به طول می انجامد.

اقامت ​

کاریابی بین المللی کاربین در حوزه ی اخذ ویزای کار و اقامت دائم همواره پرونده های بسیاری را با موفقیت ثبت نموده است و همچنین برای کسب رضایت هموطنان عزیزمان بی وفقه در تلاش است.

اخــــذ ویــــــزا

شرکت ما با چندین سال سابقه ی کار در زمینه ی مشاوره و اعزام نیروی کار به خارج از ایران سابقه درخشان در اخذ ویزای کاری و یا جستجوی کار دارد.
برای دریافت ویزا کاری میتوانید از کارشناسان ما کمک بگیرید و با ما در ارتباط باشید.

انتخاب کن کجا دوست داری زندگی کنی
وظیفه ما تحقق رویای شماست

قوی ترین تیم اجرا

کاریابی کاربین فعال در زمینه مهاجرت کاری به کشورهایی همچون آلمان، کانادا، استرالیا، ترکیه و …. است و در این راستا تیم بسیار قوی برای بخش اجرا دارد .

تیم اجرای کاربین و وکلای مهاجرتی در ایران و در کشورهای مقصد مسیر مهاجرتی را بسیار اسان کرده است. 

با تلاش های بی دریغانه تیم اجرا هرمس اپلای بالای 76 درصد پرونده ها موفق به اخذ ویزا میشوند. 

چجوری به ما اعتماد کنید

پروسه مهاجرتی پروسه ای بسیار مهم است، چون افراد که قصد مهاجرت دارند تمامی برنامه های زندگی و مالی خود را بر اساس این اتفاق برنامه ریزی میکنند پس پیدا کردن یک کاریابی بین المللی کاربین که حافظ منافع شما باشد و متعهد گردد که پروسه مهاجرتی شما را با موفقیت به پایان رساند بسیار سخت است .

کاربین به عنوان تنها کاریابی بین المللی کاربین با همکاری بیمه ایران تمامی قراردادهای کاری افراد را بیمه کرده و تمام هزینه های کاریابی شامل پوشش بیمه ایران می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل و عدم صدور ویزا تمامی هزینه ها را از بیمه دریافت میکند

مهاجرت خود را بیمه کنید

کاریابی بین المللی کاربین
به عنوان اولین و تنها موسسه در ایران با همکاری بیمه ایران تمامی قراردادهای مهاجرت کاری شما را بیمه میکند.

مهم ترین دغدغه مهاجرتی افراد که نیاز به ضمانت برای پرداخت وجه در خصوص مهاجرت است را مرتفع کرده . 

 

چند نمونه موفق کاربین