بدون دسته بندی

کشور اتریش برای زندگی

بررسی کشور اتریش یرای زندگی

یکی از ثروتمند ترین کشورهای اروپایی اتریش می باشد. سطح کیفی زندگی در این کشور در سطح جهانی بسیار بالا و عالی می باشد. با مهاجرت به اتریش می توانید از مزایایی همچون مشاهده مناظر شگفت انگیز، زندگی در شهرهای مدرن و پیشرفته و مشاهده روستاهای تاریخی بهره مند شوید.


آب و هوای معتدل این کشور، ارائه مراقبت های بهداشتی استاندارد، زیر ساخت های عالی، کیفیت آموزشی بالا، ثبات سیاسی، امنیت کشور، امکان انجام فعالیت ها در فضای باز، وجود مشاغل مختلف و فعالیت های چند گانه فرهنگی، برخورد مناسب، دوستانه و محترمانه مردم اتریش از دیگر جاذبه های این کشور می باشد که کشور اتریش برای زندگی را برای مهاجران به مقصد عالی تبدیل کرده است.


امکانات کشور اتریش برای زندگی ایده آل

یکی از شهرهای اروپایی منحصر به فرد وین پایتخت کشور اتریش می باشد. از جمله امکاناتی که در این کشور در اختیار مهاجران به اتریش قرار می گیرد خدمات بهداشتی مناسب می باشد. یکی از شرایط اخذ اقامت این کشور دریافت بیمه درمانی می باشد که اکثر هزینه های پزشکی را تحت پوشش قرار می دهد.


از آنجا که کیفیت زندگی در اتریش مطابق با استانداردهای جهانی است اکثر افراد ساکن در این کشور از زندگی خود راضی هستند. از دیگر ویژگی های عالی اتریش می توان به موقعیت جغرافیایی آن اشاره کرد که در مرکز اروپا واقع شده است. این کشور همچنین از کشورهای حوزه شینگن می باشد به همین دلیل سفر به این کشور می تواند نهایت لذت را به همراه داشته باشد.


یکی دیگر از مزایای کشور اتریش برای زندگی امنیت بالای این کشور است. شما می توانید با آرامش و آسایش خاطر در این کشور اقامت نمایید. از آنجا آب و هوای اتریش اکثر مواقع کوهستانی و بارانی می باشد زندگی در این کشور برای افرادی که آب و هوای بارانی را دوست دارند مناسب می باشد.


از جمله جاذبه های گردشگری موجود در اتریش می توان به کوه های آلپ آن اشاره کرد. یکی دیگر از مزایای کشور اتریش برای زندگی مناسب بودن هزینه زندگی در اتریش می باشد. وین پایتخت اتریش از بین ۲۱۴ کلانشهر در سطح جهان در زمینه هزینه خوراک، پوشاک و مسکن موفق به کسب رتبه ۴۸ شده است.


فرهنگ ارتباط های اجتماعی در اتریش

یکی از امور نسبی در زندگی تمامی افراد انجام تحقیقات و صحبت کردن با دیگران می باشد. برای برقراری روابط اجتماعی در این کشور توصیه می کنیم اضطراب و خستگی های عاطفی را کنار بگذارید. البته نکته مهمی که در اینجا باید بیان نمود این است که فرهنگ برقراری روابط اجتماعی در تمامی کشورها متفاوت است به صورتی که سوء رفتار با کودکان در قاره آسیا امری غیر قانونی نمی باشد. 


برقراری روابط شخصی در اتریش بسیار دشوار است. فرهنگ های موجود در اتریش نیز همانند بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی غیر قابل تغییر است. بومیان ساکن اتریش افرادی غیر دوستانه نیستند اما برقراری روابط دوستانه با آن ها بسیار دشوار است.


میزان درآمد در کشور اتریش برای زندگی ایده آل

شرایط کار در کشور اتریش امروزه بسیار مناسب است به طوری که در مقایسه با شرایط کاری آلمان نیز دارای شرایط بهتری است. ممکن است اخذ ویزای کاری اتریش برای متقاضیان ایرانی کار دشواری باشد اما جالب است بدانید که تنها روش یافتن کار در کشور اتریش برای زندگی ایده آل دریافت ویزای کاری نمی باشد.


شرایط اقتصادی حاکم بر کشور اتریش برای زندگی

به دلیل وجود نظام اقتصادی سوسیالیست در این کشور، برای شهروندان این کشور زندگی با سطح بالا فراهم شده است. پایه های بنیادین اقتصاد کشور اتریش را شرکت های کوچک و متوسط تشکیل می دهند از این رو شرایط کشور اتریش برای تأسیس شرکت های استارت آپ بسیار عالی می باشد.


هزینه زندگی در کشور اتریش

یکی از بالاترین هزینه های خوراک در بین کشورهای اروپایی اتریش می باشد. به مهاجران اتریش توصیه می کنیم تا برای کاهش هزینه های خرید مواد غذایی در این کشور مواد مورد نیاز خود را از سوپر مارکت های عمده فروش خریداری نمایند. هزینه خرید غذاهای کنسرو شده، غذاهای منجمد، بوقلمون، مرغ و دیگر گوشت ها در این کشور در بین کشورهای اروپایی بسیار زیادی می باشد.


اکثر مهاجران به اتریش قادر به خرید خانه در این کشور نمی باشند و باید ملکی را اجاره نمایند. هزینه اجاره مسکن در مرکز اصلی شهرهای در مقایسه با دیگر مناطق بسیار بالاست. هزینه اجاره آپارتمان ۲ خوابه واقع در خیابان اصلی ماهانه ۱۳۵۰ یورو می باشد. هزینه اجاره همان خانه در منطقه های ارزان قیمت این کشور معادل ۱۲۰۵ یورو خواهد بود.


هزینه حمل و نقل کشور اتریش برای زندگی

اتریش یکی از کشورهایی است که دارای سیستم حمل و نقل عمومی کارآمد و قابل اعتماد است. این سیستم حمل و نقل عمومی باعث اتصال شهرهای بزرگ و دیگر شهرهای اتریش به یکدیگر شده است. متروی زیرزمینی، اتوبوس و راه آهن در حومه کلان شهرهای اتریش قرار دارند. در صورتی که در شهرهای کوچک تنها یک یا دو حالت حمل و نقل وجود دارد. هزینه حمل و نقل عمومی در اتریش بالا نمی باشد. مهاجران کشور اتریش از مزیت تحصیل رایگان در اتریش برخوردار خواهند بود.


در آخر نکته مهمی در رابطه با هزینه زندگی در کشور اتریش خواهیم پرداخت و این نکته این است که هزینه زندگی در اتریش به سبک زندگی فرد در این کشور وابسته خواهد بود اما به طور کلی می توان گفت هزینه زندگی در اتریش تقریباً بالاست، بنابراین توصیه می کنیم تنها در صورتی به مهاجرت به این کشور فکر کنید که دارای بودجه مناسب و کافی باشید.


بنر

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + پنج =